BİZ KİMİZ?

DÖKÜM VE METAL İŞLEME Meslek grubunda,

ANKARA ili Bölgesinde Metallerin makinede işlenmesi (torna tesfiye işleri, metal parçaları delme, tornalama, frezeleme, rendeleme, parlatma, oluk açma, perdahlama, birleştirme, kaynak yapma vb. faaliyetler) (metallerin lazerle kesilmesi hariç) konularında hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile “Duranoğulları Dişli Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi “olarak Türkiye’de örnek şirket olmak.

VİZYONUMUZ

İş çeşitlerimiz,çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olma yolunda ilerlemek.Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.Hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirmek.

BU İŞE NASIL BAŞLADIK?

Basit bir fikirle başladık.

Bir fikirden nihai tüketiciye kadar ürünleri almak için yenilik ve teknolojinin zirvesinde çalışıyoruz. Yeni başlayanlardan tutun,dünyanın en iyi markaları için özel üretim çözümleri tasarlıyor.

Tasarım mühendisliği ve geliştirme, üretim, paketleme ve yerine getirmeden dağıtım ve perakende satışa kadar her aşamada en zorlu zorlukları üstleniyoruz.

Ürünleri bir fikirden nihai tüketiciye kadar götürmek için teknolojiyi ön planda tutarak çalışıyoruz.